U subotu 16. ožujka 2024., nakon jutarnje mise u župnoj crkvi, krenuli smo na pobožnost križnog puta našom župom. Uz geslo ,,Njegove nas rane iscijeliše.” ( Iz 53,5) prošli smo uz molitvu, pjesmu i razmatranje u šutnji put od tridesetak kilometara. Zahvalni smo Bogu za primljene milosti tijekom ove pobožnosti a osobito na zajedništvu koje je bilo vidljivo među hodočasnicima kao i onima koji su nas putem dočekali i okrijepili. Neka Gospodin milostivo nagradi sve koji su svojim žrtvama na bilo koji način pomogli i sudjelovali u pobožnosti.




































